• Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego

• 17 lutego odbył się etap szkolny XXXII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego im. Wandy Łyczkowskiej. Tegoroczna edycja przebiega pod hasłem „Obudź dzień… poezją”. Uczniowie: klasy I – Natalia Schabowska, Jagoda Szarpała, Stanley Cichosz; klasy IV – Weronika Przysucha oraz klasy VIII – Franciszek Lenartowicz pięknie zaprezentowali się w przygotowanych utworach. Do etapu powiatowego zakwalifikowali się Jagoda Szarpała, Weronika Przysucha i Franciszek Lenartowicz. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy! Życzymy powodzenia w następnych etapach!

• Zabawa karnawałowa kl. VII i VIII

• Dzisiaj klasy VII i VIII miały przyjemność gościć w Szkole Podstawowej w Bidzinach na integracyjnej zabawie karnawałowej Dziękujemy gospodarzom za zaproszenie i wspaniałą imprezę

• Ananaski obchodziły Dzień Kota

• 17 luty to kotastyczny dzień

Ananaski obchodziły dziś Dzień Kota Dowiedziały się wielu ciekawostek o swoich futrzastych pupilach, jak się nimi opiekować, czym karmić i jak spędzać z nimi czas. Karmiły kota Garfielda rybkami przypominając sobie kolory i liczby, układały puzzle, i przygotowały piękne opaski na głowę. Była też chwila na namalowanie sobie kociego wąsa

• Chcemy wygrać z sepsą!

• "Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”

Nasi Wolontariusze przemierzali ulice Ożarowa by wypełnić puszki na walkę z SEPSĄ.

• Pomagamy w budowie Domu Hospicyjnego dla dzieci

• Cała społeczność naszej szkoły włączyła się w ogólnopolską akcję zbiórkową na rzecz budowy Domu Hospicyjnego dla dzieci w gm. Zaleszany (woj. podkarpackie).

Szkolni wolontariusze, pod opieką p. Małgorzaty Pajdy oraz p. Justyny Kity kwestując na terenie szkoły uzbierali do specjalnych puszek, otrzymanych od fundacji ,, Z Serca dla Serca” – 600 zł. Pieniądze zostały przekazane na konto organizatora zbiórki – Fundacji „Z Serca Dla Serca”.

Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za okazane serce